Ramush Haradinaj i uron Komunës së Tuzit përvjetorin e parë si komunë

0

Kryeministri i Kosovë në largim Ramush Haradinaj, uron qytetarët e Tuzit për përvjetorin e parë të formimit të Komunës.

“Në përvjetorin e parë të themelimit të Komunës së Tuzit, me dëshirat për progres dhe mirëqenie të vazhdueshme, uroj të gjithë bashkëkombasit në Mal të Zi, shqiptarët e Malësisë së Madhe, kryetarin e parë Nik Gjeloshaj dhe të gjithë ata që kanë bërë përpjekje për këtë të drejtë dhe arritje historike për mbarë kombin”,  ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook.

error: Të drejtat e rezervuara !!