Cungu dhe Çapuni në Podgoricë takohën me futbollistët e Kosovës

0

Përfaqësuesja e Kosovës ka mbërritur sot në Podgoricë dy ditë para ndeshjes me përfaqësuesën e Malit të Zi.

Nesër, në orën 17:00 dhe 30 minuta, do të mbajnë konferencë shtypi, ndërsa në orën 18:00 është planifikuar të mbajnë stërvitjen në stadium.

Kryetari i Forcës, Nazif Cungu dhe Kryetari i Kuvendit të Ulqinit, Ilir Çapuni janë takuar me futbollistët e Kosovës në Hotelin në të cilin është e akomoduar Përfaqësuesja e Kosovës.

Në foto me Cungun dhe Çapunin shihen futbollisti i Werder Bremen Milot Rashica, sulmuesit Atdhe Nuhiu (Sheffield) dhe Vedat Muriqi (Rizespor), mbrojtesi Florent Hadergjonaj…. /Malësia.ME/

error: Të drejtat e rezervuara !!