Tomas Kalaj publikon këngën ”Ja ka vlejt” (Video)

0

Këngatari i ri nga Malësia, Tomas Kalaj ka publikuar këngën të titulluar ”Ja ka vlejt”.

Te dashur miq,me kenaqesi ju prezantoj projektin tim me te ri “Ja ka vlejt”. Dua te falenderoj te gjithe ata qe punuan me perkushtim dhe pa lodhje ne kete kenge.
Eshte projekti im i pare dhe shpresoj te pelqehet nga ana juaj. Share&comment
Text: Fatmir Muja @fatmirmuja
Muz&ork: Florent Boshnjaku @florentboshnjaku
Video: Mirton Xhekaj @mproduction
BackVocals: @hakajlinda
Actor: @ljubicaaa.m
Se shpejti shihemi me projekte te reja,deri ateher shijojeni kengen ☝🏼 (link in bio)
Me respekt Tomas Kalaj #newsong#shqipmusic#prishtine#shkoder#malesinger#tirana

error: Të drejtat e rezervuara !!