Së shpejti stadiumi i Deçiqit me ndriçim – Ndeshjet edhe në mbrëmje

0

Së shpejti në stadiumin e KF Deçiqi do të vendoset ndriçimi dhe ndeshjet do të mund të zhvillohën edhe në orët e mbrëmjes, njoftuan nga ky klub.

Sot kishim në vizitë kompanin ING INVEST e cila do të startoj së shpejti me vendosjen e projektorave ( dritave ) për shikimin e ndeshjeve në orët e mbrëmjes. Falenderojm Komunën e Tuzit për punen efikase dhe punimin e dokumentacionit. Punimet do të fillojnë së shpejti./Malësia.ME/

Fotografia e KF Deçiq Tuz
Fotografia e KF Deçiq Tuz
error: Të drejtat e rezervuara !!