Reagon ish-Miss Mali i Zi, lidhja me Capital T vetëm e natyrës profesionale

0

Gjatë ditës së djeshme Capital T ka bërë bujë duke postuar disa fotografi në rrjete sociale, ku shihej shumë i afërt me një femër.

E me sa duket, reperi vetëm ka dashur të tërheqë pak vëmendjen, gjë të cilën edhe e ka arritur, shkruan Gazeta Express.

Vajza e cila ishte pjesë e kësaj loje, ish-Miss Mali i Zi Marija Kolinovic, ka vendosur të sqarojë gjithçka për publikun me anë të një postimi.

“Njerëzit kanë folur për lidhjen time me Trim për disa orë tani, kështu që unë po bëj një deklaratë për këtë gjë. Trim është me të vërtetë një djalë perfekt, por lidhja jonë është vetëm e natyrës profesionale. Unë kam një të dashur dhe ai është Petar Abramovic. Kjo është e gjitha që kam për të thënë”, ka sqaruar Marija.

Pra, ajo është vetëm një vajzë që duket se ka marrë pjesë në projektin më të ri të Capital T, me siguri për baladën që ai ka lajmëruar se do të sjellë./Gazeta Express/

error: Të drejtat e rezervuara !!