Rozhajë: Sulejman Ugljanin në pritje të Presidentit Ilir Meta, të pranishmeve u drejtohet në gjuhën shqipe

0

Deputeti në Parlamenin e Serbisë, ish-Kryetari i Këshillit Nacional të bosnjakëve në Sanxhak dhe Kryetari i Partisë për Veprim Demokratik, Sulejman Ugljanin sot ishte në pritjen e Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta në Rozhaje, në nder të festës së Flamurit shqiptar dhe 550 vjetorit të Gjergj Kastriotit – Skënderbeut.

Ugljanin të pranishmeve u drejtua në gjuhën shqipe:

error: Të drejtat e rezervuara !!