KF Deçiq shpëton sezonin, siguron mbetjen në ligë

0

Në ndeshjen e fundit të javës së 36-të në Ligën e dytë të Malit të Zi, Klubi Futbollistik Deçiq ka siguruar mbijetesën pas fitores në transfertë me rezultatin 1-3 ndaj KF Berane.

Futbllistët e Deçiq zhvilluan një ndeshje mjaft të mirë  dhe me këtë fitore siguruan mbetjen në ligën e dytë.

error: Të drejtat e rezervuara !!