Dj Blunt dhe Real 1 sjellin “Verën” nga Ulqini

Dj Blunt dhe Real 1 kanë bërë publikimin e këngës së re e titulluar “Vera”.

Videoklipi është i realizuar në Ulqin një pjesë edhe në Budva dhe shihen disa vajza të cilat duken shumë tërheqësë.

A do të pëlqëhet kjo këngë si ajo para kësaj “Presion”,të cilën edhe atë e kan pas xhiruar në Mal të Zi kjo mbetet të shihet.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!