Këngë të reja nga Elvana Gjata dhe Mc Kresha & Lyrical Son (Video)

Këngëtarja Elvana Gjata i është rikthyer skenës me këngën e re të cilën e ka titulluar “Njësoj”.

Është bërë gati një vit që prej këngës së saj të fundit. “Love me” ishte hiti të cilën ajo e realizoi 11 muaj më parë.

 McKresha dhe Lyrical Son ka publikuar projektin e ri.

“Thirri krejt shoqet”, titullohet kënga e re e dyshes së reperëve shqiptarë, të cilën e kanë shoqëruar me videoklip.

Ky është edhe një klip i ri këngëtarëve pas daljes në shtije të albumit Rapsodët N’Rap të Sotit, i cili po kryeson në top listat evropiane.

 

Shperndaje