Deçiq fiton dhe merr kreun e tabelës

Ekipi i Deçiq ka arritur fitore sot në transfertë ndaj Drezga me rezultatin minimal 0-1.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Alldin Axhviq në pjesën e parë nga pika e bardhë.

Me këtë fitore Deçiq merr kryesimin e tabelës në Ligën e dytë me 10 pikë./Malësia.ME/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!