David Dreshaj sjell projektin e parë ”Loving you” (Video)

Skenës muzikore shqiptare i është shtuar së fundmi një tjetër emër i ri.

Bëhet fjalë për këngatarin e ri David Dreshaj nga Malësia i cili sonte ka publikuar projektin e parë të ti.

”Loving you” mban titullin kënga, cilës i është realizuar edhe videoklipi.

Ndoshta i njohur për disa prej jush, ai këtë vit ka marrë pjes në festivalin ”Star fest” ku arriti deri në finale dhe mori çmimin si zëri më i mirë mashkullor./Malësia.ME/

https://www.youtube.com/watch?v=hjfjsmiw5Wk&sns=fb

Anton-GjokajAutor: Anton Gjokaj

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!