Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka rezultuar pozitiv në COVID-19

Kryeministri i Kosovës përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19, shkruan Reporteri.net

Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!