Slogani i takimit Kosovë-Shqipëri: Bashkë pa kufi

Për pak pritet që të fillojë takimi i përbashkët në mes të Kosovës dhe Shqipërisë.

Qeveria e Kosovës tashmë ka publikuar fotografi ku shihet se janë nisur drejt Tiranës.

Zëvendëskryeministrja Albulena Balaj-Halimi ndërkaq ka publikuar pamje të tryezës ku do të ulen përfaqësuesit e dy Qeverive.

“Bashkë pa kufi, në një rajon pa kufi”, shihet të jetë shkruar në mesin e tavolinës së rrumbullakët.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!