Në QKI ”Malesia”: Shfaqje për fëmijë nga Qendra social-kulturore Tiranë

Nesër  ne QKI “Malësia “ në Tuz ,me fillim në ora 13:00, Qendra social-kulturore “Edukojmë me art”  nga Tirana dotë shfaq programin për fëmijë “Vitaminat” në koreografin Fatjon Sulstarova,kurse n dramatizimin  dhe regjinë e Alma Hoti  Mema.

Interpretojnë : Englantina Tuka, Xhulijano Brisku, Enea Memo, Ester Alushi, Erta Kryemadhi dhe Alesia Rushi.

posteri_i_shfaqjes_Vitaminat

Shperndaje