Gjeloshaj: Komuna nga nesër ndan edhe nga një pako për çdo familje në Malësi

Kryetari i komunës së Tuzit, Nik Gjeloshaj drejtperdrejt përmes facebookut njoftoi se komuna e Tuzit ka përgaditur dhe do të ndajë edhe nga një pako ushqimore për të gjitha familjet në Malësi.

Gjeloshaj njoftoi se nga nesër fillon shpërndarja e pakove të reja. Në pako do të gjinden 21 artikuj dhe mes tyre do jenë: gulash viçi dy pako, tuna 3 pako, kos 3 litra, qumësht 3 litra, grashak, karrotë 1 kg, qepë 2kg, patatate 5 kg, modha 2kg, portokallë 2kg, kafe, pastë dhëmbësh, eurokrem, vegetë, kobasicë, supë 5 pako, biberr, marmeladë, germë buke.

https://www.facebook.com/638633769597292/videos/591468154788423/
https://www.facebook.com/638633769597292/videos/591468154788423/
Shperndaje