Fabregas e do Mourinhon jashtë Chelsea

Te Chelsea ka lojtarë që nuk e duan Jose Mourinhon dhe për këtë rezultatet e dobëta janë pjesë e gjithë kësaj.

Ditë më parë doli lajmi se një lojtar në dhomat e zhveshjes kishte thënë se më parë pensionohet, se sa luaj për Mourinhon. Sipas medieve angleze ai lojtar është Cesc Fabregas.

Spanjolli nuk është u kënaqur me trajnerin portugez dhe sjellin e tij kundrejt mjekës së klubit, Eva Carneiro dhe pjesës tjetër të stafit.Febragas kishte ardhur në Chelsea me insistimin e ‘Special One’ dhe në sezonin e tij të parë kishte shkëlqyer me fanellën e kaltër.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!