Rita Ora së shpejti me këngë të re

Rita Ora do të bashkëpunojë me dyshen britanike Sigma për të lansuar këngën e re. Kënga e re e treshes pritet të vijë në fillim të nëntorit, para debutimit të albumit të Sigmas “Life” më 4 dhjetor.

Kënga do të quhet “Coming Home”, teksa kanë nisur edhe incizimet e videoklipit. Rita dhe Sigma kanë publikuar video të shkurtra nga incizimet në rrjetet sociale.

Shperndaje