Në Tuz 81 raste aktive me koronavirus

Dy persona vdiqën sot nga koronavirusit në Mal të Zi dhe u regjistruan 2.590 raste të reja, në 6.994 mostra të analizuara.

Ky është edhe numri më i madh i të infektuarve në një ditë në Mal të Zi.

Raste të reja pozitive në Tuz janë 11, ndërsa raste aktive me koronavirus janë 81.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!