‘Dashnia e Nanes’ nga Gold AG dhe Shyhrete Behluli (Video)

Një projekt shum interesan është publikuar sonte dhe bëhet fjalë për bashkpunimin mes Gold AG dhe Shyhrete Behlulit i titulluar ‘Dashnia e Nanes’.

Teksti është shkruar nga vet reperi, kurse orkestrimin e ka kryer Fatos Canolli.

Shperndaje