Deçiq shënon fitore të thellë ndaj Bokel

Ekipi i Deçiq ka shënuar fitore të thellë sot në Tuz, me rezultat 3:0 ndaj Bokel.

Pjesa e parë përfundoi pa gola ndërsa në pjesën e dytë Deçiq shënoi tri herë me anë të Alldin Axhoviq, Kristjan Vulaj dhe Ivan Knezheviq.

Deçiq pas pesë xhirove në ligën e dytë të Malit të Zi, gjindet në vendin e parë në tabelë me 13 pikë me 4 fitore dhe një barazim./Maësia.ME/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!