Lansohet “Shake It” nga Etnon dhe Genta (Video)

Ka ardhur bashkëpunimi i Etnon me Genta Ismajlin me këngën që mban titullin “Shake It”.

Kënga është realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit janë realizuar nga “Max Production”.

Për Etnon, ku projekt vjen pas katër muajsh, që nga kënga e tyre e fundit “Million”, kurse projekti i fundit nga Genta ishte kënga “Kishe”.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!