Si dje nga Cozman (Video)

Cozman e ka publikuar projektin më të ri muzikor, të cilin e sjell ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim deri më tani.

Kënga e mban titullin “Si dje” dhe është një baladë, e cila për tematikë ka dashurinë.

Getoar Selimi dhe Majki e kanë shkruar tekstin, ndërsa videoklipin e ka realizuar produksioni Entermedia.Ky projekt e rikthen reperin me një projekt solo pas disa bashkëpunimeve.

Shperndaje