Eurodizel më shtrënjtë dy cent

Nga sot Eurodizel është më shtrënjtë dy cent, ndërsa çmimi i benzinës ka mbetur i pandryshuar.

Çmimi i eurodizel në dy javët e ardhshme do jetë 92 cent.Çmimet e EUROSUPER 98 dhe 95 do të mbesin të njëjta 1.10 euro, dhe 1.07 euro për litër.

Ndryshimi i fundit i çmimeve të karburantit ishte më 19 prill kur çmimi i benzinës u rritë deri në dy cent./Malësia.ME/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!