Këngëtarja serbe vjedh “Bonbonin” e Era Istrefit (Video)

Portali serb B92 sot i kushtoi një shkrim faktit se si këngëtarja serbe Ana Petroviq e ka përpunuar këngën hit të këngëtares shqiptare Era Istrefi.

Mirëpo, mediat serbe shkruajnë se ky version i saj, nuk tingëllon edhe aq bukur sa kënga origjinale duke e theksuar se versioni serb është më folklorik dhe se përmban skena më provokative.

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, tashmë ka marrë famë botërore me këngën “Bon Bon” ajo po krahasohet me Rihannan dhe Sian.

https://www.youtube.com/watch?v=qUgvyebFpMM

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!