Smail Puraj sjell këngën ”Ndoshta Neser” (Video)

Këngëtari nga Malësia Smail Puraj ka publikuar sot këngën më të re e cila titullohet ”Ndoshta neser”.

Teksti është shkruar nga Smail Puraj ndërsa për muzikën është përkujdesur Senad Dreshaj.Videoklipi është xhiruar në Mal të Zi në disa vende dhe në Malësi.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!