“E mira e Ulqinit” nga Gold AG dhe Shemi (Video)

Reperi i njohur Gold AG dhe Shemi, vokalisti i grupit “Ilirët”, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“E mira e Ulqinit” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike verore dhe me një klip shumë interesant të xhiruar në Ulqin.

Në videoklip shfaqet manekenja nga Ulqini Rajmonda Cukoviq./Malësia.ME/

Shperndaje