Publikohet ”Midis Tirone” nga Noizy (Video)

Është publikuar videoklipi më i ri Noizyt që mban titullin “Midis Tirone”.

Kënga është hip-hop dhe është punuar nga DJ Aboom, ndërsa tekstin e ka shkruar vetë reperi.

Që në minutat e para të publikimit kënga është pëlqyer shumë, saqë për 20 minuta është shikuar mbi 50 mijë herë në YouTube.

 Në një publikim të mëhershëm, reperi ka sqaruar se me këtë projekt do donte të përfaqësonte më së miri jetën në Tiranë, dhe se njerëz nga e gjithë e bota do kenë mundësinë që me anë të klipi të shohin një pasqyrë nga jeta e kryeqytetit. /Telegrafi/

Mozzik e Arta vijnë me “Kom dasht” (Video)

Sot është publikuar projekti i përbashkët nga Mozzik dhe Arta Memedi.

Ky projekt muzikor është punuar nga ZzapnChriss, ndërsa klipin e kanë realizuar Entermedia, shkruan lajmi.net

Shperndaje