Lindon Camaj vjen me projektin “Luje zemër”

Artisti i njohur dhe mjaft i dashur shqiptar Lindon Camaj sapo ka sjellë një super projekt muzikor me një video mjaft të bukur që mban titullin “Luje zemër”. Kënga e cila që në orët e para të publikimit ka nisur të dëgjohetg mjaft pritet të jetë një hit shqiptar, ndërsa mësojmë se është punuar me muzikë nga DJ-D-NICE, me orkestrim nga Ani Tafa e tekst nga Sokol Koçi. Kënga ka shumë ritëm dhe një stil unik ashtu sic din ta këndojë Lindoni, ndërsa ja vlen ta ridëgjoni disa herë./BotaSot.Info/

Shperndaje