Zv.Kryeministri Hoxhaj përgëzon partitë shqiptare

Zv.kryeministri dhe ministri i jashtëm i Kosovës Enver Hoxhaj, ka përgëzuar partitë shqiptare për mandatet e fituara të dielen në zgjedhjet lokale në Ulqin.

Një lajm i mirë nga Ulqini

Dua t’i përgëzoj partitë shqiptare për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor të së dielës. Mandatet e fituara për qeverisjen e Komunës së Ulqinit i shndërrojnë partitë shqiptare atje në faktor zhvillimi, mirëqenieje dhe stabiliteti për të gjithë qytetarët e Ulqinit, shkruan Hoxhaj.

Fotografia e Anton Gjokaj

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!