Baby G sjell videoklipin “Enough” nga Ulqini (Video)

Këngëtarja e re Baby G ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Enough”, i cili u regjistrua në Hotel Cruiser Ulqin. Me ketë videoklip të Baby G, Ulqini po merr dimensione ndërkombëtare.

Kënga është punuar nga dyshja Zzap dhe Chriss, ndërsa ekskluzivitetin e saj e mban kompania e njohur ndërkombëtare ‘Sony Music’, me të cilën këngëtarja nëshkroi kontratë pak muaj më parë.

“Enough” është realizuar edhe me klip, në të cilin Baby G vjen me disa skena mjaft të nxehta dhe me skena “hot”, duke ekspozuar linjat e saj të përkryera.

Shperndaje