Komuna e Tuzit: Gëzuar ditën e 7 marsit – për punën dhe sakrificën tuaj

Komuna e Tuzit ka uruar 7 Marsin, Ditën e Mësuesit, duke kujtuar punën dhe sakrificën e mësuesve që kanë bërë ndër breza.

Të gjithë mësuesve tonë, gëzuar ditën e 7 marsit, për punën dhe sakrificën e tyre në vazhdimësi në edukimin dhe arsimimin e gjeneratave të reja !

Urime 7 marsin !

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!