Komuna e Tuzit, uron mësuesit për 7 Marsin

Të dashur mësues, Gëzuar 7 Marsin!

Mirënjohje për punën e palodhur, sakrificën dhe përkushtimin tuaj ndër vite, ku përtej çdo vështirësie, ia keni dalë mbanë të ushtroni profesionin tuaj aq fisnik, për të ndriçuar të ardhmen e vendit.

Gëzuar ditën tuaj!

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!