Deçiqi në Prishtinë, nesër përballet me Dritën

Deçiqi do ta zhvillojë nesër në mbrëmje (e enjte) ndeshjen e parë në Ligën e Konferencës, ku do të ndeshen me nënkampionin e Kosovës, Dritën nga Gjilani.

Skuadra e Deçiqit tashmë ka mbërritur në Prishtinë dhe sot pasditet do të zhvillojë seancën stërvitore.

Më pas pritet të ketë konferencë shtypi në “Fadil Vokrri”. 

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!