Shqiponjat nga Ulqini lansojnë këngën e re ”Sensitive” (Video)

Grup RAP nga Ulqini SHQIPONJAT kan lansuar këngën më të re të titulluar ”Sensitive” të bashkangjitur edhe me videoklip.

Muzika është realizuar nga Shkëlqim Ravja, ndërsa video produksioni nga Gëzim Mavriq.

Shqiponjat nisën karjerën e tyre muzikore ka fundi i 2007-tës,dhe është grupi i parë RAP tek shqiptarët e Malit të Zi.Grupin e Shqiponjave e përbëjnë 2 djem, Granit Mehmeti dhe Gjergj Lulaj që për emër arti mbajnë XHIBO dhe THE PRICK./Malësia.ME/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!