U hap zyrtarisht Pazari i dimrit në komunën e Tuzit

Në një atmosferë festive dhe plot argëtim u hap sot zyrtarisht Pazari i dimrit në komunën tonë.

Me shtëpizat prej druri, ku shiten punimet artizanale, ushqimet e pijet e ndryshme, si dhe surpriza e argëtim pa fund për fëmijë dhe të rritur, parku i qytetit është vendi i përsosur për të ndjerë frymën e festave të fundvitit.

Komana e Tuzit

Mund të jetë një imazh i 10 persona, njerëz në këmbë dhe fishekzjarre
Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë, pemë dhe ambiente të jashtme
Shperndaje