Alban Skenderaj publikon këngën e re (Video)

Këngëtari Alban Skenderaj ka publikuar klipin e këngës “Engjëll”.

Kënga e re vjen pas hitit “Duart Lart” dhe bashkëpunimit “Kam nevojë” me reperin Elinel.

sa herë kalon nëpër qytetë
si Kupid në zemër me shigjetë
në mijra njerëz mua më godet
Engjëll,
ndoshta tani më kupton
kur të them një në një milion
kur të them se vjen njëherë në jetë
se ti je mrekullia e tetë
kur të thoja me ty lërmë të vdes
kur provoja të them mirmëngjes
Engjëll më beso gjithmon ke qën ajo

 

Shperndaje