Komisioni Shtetëror Zgjedhor vërteton dy listat shqiptare

0

Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) vërtetoi sot dy listat zgjedhore të subjekteve shqiptare.

Në zgjedhjet parlamentare me 30 gusht, shqiptarët dalin me dy lista zgjedhore, lista shqiptare Genci Nimanbegu – Nik Gjeloshaj dhe koalicioni ”Bashkë ni za”./Malësia.ME/

error: Të drejtat e rezervuara !!