Genc Prelvukaj falenderon shqiptarët e Plavë-Gucisë (Foto)

Mbrëmë në Guci u bë hapja e disko ”Tunnel” ku përformuan grupi ”Etno Engjujt”.

Përmes rrjeteve sociale Genc Prelvukaj ka falenderuar shqiptarët e Plavë-Gucisë për mikëpritje dhe familjen Qosaj që u mundësuan përformancen në vendin e origjines.

Falemnderit per pritjen shqiptare të Plavës dhe Gucisë. Emocione pafund.
Shumë rrespekt për familjen Qosaj që hapen diskotekën e parë shqiptare në këtë vend dhe që mundesuan performancen tonë në vendin e origjines, shruan Prelvukaj./Malësia.ME/

Fotografia e Portal Malesia

Fotografia e Portal Malesia

Fotografia e Portal Malesia

Shperndaje