Katër ditët e ardhshme më të nxehtat në vit

Nga Enti Hidrometeorologjik i Malit të Zi kanë paralajmëruar se nga e mërkura, në Adriatikun Jugor do të jetë shumë nxehtë.

Temperatura e ajrit në Ulqin në hije, në veçanti të shtunën dhe të dielën, do të jetë 38 gradë Celsius.

Siç theksohet, këto do të jenë ditët më të ngrohta në vit, prandaj rekomandohet kujdes veçanërisht për personat në mosh./ul-info/

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!