Lansohet bashkëpunimi mes Nikollë Nikprelaj dhe Gold AG

Këngatari i njohur nga Malësia, Nikolle Nikprelaj, ka përpunuar këngën e tij të vjetër ”Jem Ilira jem Teuta” duke e sjellur në bashkpunim me reperin nga Presheva, Gold AG.

Projekti vjen i shoqëruar edhe me videoklip, të realizuar nga produksioni ‘M Production’.

Shperndaje