Dita e Mësuesit në Mal të Zi (Video)

Në shkollat me mësim në gjuhën shqipe në Mal të Zi u festua dita e Mësuesit një ngjarje kjo me rëndësi kulturore dhe historike për Kombin shqiptar.

Për më shum ndiqni kronikën e pregaditur nga Zeri i Amerikës.

Për të parë videon duhet të jeni të kyçur në Facebook

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!