Stuhia e fuqishme në Ulqin shkaktoi dëme të mëdha (Foto)

Një stuhi jashtëzakonisht e fuqishme dhe e frikshme që goditi mbrëmë Ulqinin shkaktoi dëme të mëdha materiale, duke dëmtuar makinat dhe duke rrëzuar drunjtë.

Kaos i vërtetë u shkaktua edhe në plazhe, ku çdo gjë mbeti e përmbysur.

Foto: mne.ul-info.com
Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!