Shqipëria mbosht bindshëm Izraelin 0:3 (Video)

Kuqezinjtë e De Biasit janë rikthyer te fitorja, pasi zhvilluan një ndeshje të shkëlqyer, duke dominuar ndaj Izraelit dhe arritën të fitojnë me rezultatin 0-3.

Armando Sadiku realizoi dy gola dhe një tjetër e shënoi Ledian Memushaj.

Me këtë fitore Shqipëria ngritet në pozitën e tretë me nëntë pikë, aq sa ka Izraeli, me shtatë pikë prapa Spanjës dhe Italisë.

https://www.youtube.com/watch?v=sj_9iiDnNhk

http://www.dailymotion.com/video/x5q291l_armando-sadiku-goal-israel-0-1-albania-11-06-2017-hd_sport

http://www.dailymotion.com/video/x5q2ah3_armando-sadiku-goal-hd-israel-0-2-albania-11-06-2017-hd_sport

http://www.dailymotion.com/video/x5q2cvo_0-3-ledian-memushaj-goal-hd-israel-vs-albania-11-06-2017-hd_sport

Shperndaje