Ulqin: Intervista e Ledri Vules dhe performanca në mbremje me Flori Mumajesin

Në kuadër të emisionit “Summer Një Kafe me Labin” mysafir ishte Ledri Vula me të cilin u realizua një intervistë në qytetin e Ulqinit

Ledri ka shpalosur disa informacione nga karriera dhe jeta e tij personale.

Në pyetjen se cilin vit të dashurisë do të donte ta fshinte nga jeta e tij, Ledri tha se të gjitha do t’i kujtonte ndonjëherë.

“Krejt i kisha kujtu kshtu najherë”, shprehet këngëtari duke qeshur.

Ndërkohë Ledri, poashtu tregoi se i kujtohet simpatia e tij e parë të cilën dikur e kishte në klasë dhe të cilën e ka ende shoqe.

Ndryshe, kënga e fundit nga Vula është bashkëpunimi me 2po2 me këngën “E premte”./21Media/

Shperndaje