Ledri dhe Lumi B sjellin këngë për shoqërinë (Video)

Ledri Vula dhe Lumi B kanë ardhur me një bashkëpunim të ri, të cilin e kanë realizuar me videoklip.

Kënga mban titullin “Krejt shokt e mi” dhe pritet të pasojë sukseset e disa prej hiteve paraprake të dy reperëve.

Ky projekt është prodhim e superproducentit Big Bang, gjegjësisht produksionit REDBOX Entertainment.

Tekstin, si zakonisht, e kanë shkruar vet reperët për pjesët e tyre.

 Morena sjell klipin e ri (Video)

Premierë: “Inati”, Morena sjell klipin e ri (Video)

Morena Taraku ka sjellë para fansave të saj projektin më të ri muzikor që e ka realizuar me videoklip.

Kënga mban titullin “Inati”, ndërsa si gjithmonë, këngëtarja shfaqet mbresëlënëse me dukjen e saj.

Shperndaje