Dukaj: Reformat në arsim kerkojnë kohë dhe angazhim të përgjithshëm (Video)

Në emisionin Fokus në Tv Teuta me rastin e 7 Marsit Ditës së Mësuesit u diskutua për çështjen e Arsimit në gjuhën shqipe në Mal të Zi, ku të ftuar ishin Marash Dukaj, Drejtori gjeneral në drejtorinë për arsimin e popujve pakicë pranë Ministrisë së Arsimit, Rrok Gjolaj këshilltar në Ministin e Arsimit, Faik Nika sekretar i KKSH-së dhe Nail Draga studiues.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!