Nikollë Gegaj shpërndau pako me artikuj për disa familje në BL Kodërbudan

Humanisti dhe politikani i mirënjohur Nikola Gegaj, me rastin e Fitër Bajramit, shpërndau pako me artikuj për disa familje në bashkësinë lokale të Kodërbudanit, shkruan portal analitika.

Me këtë rast, Gegaj i kontaktuar nga portali analitika, tha se nuk ka bërë ndonjë gjë të veçantë që përmes urimi për Fitër Bajramin ndihmoi disa familje që kishin nevojë sepse ata janë fqinjë dhe vëllezër të shkëlqyeshëm me të cilët ndajmë të mirën dhe të keqen.

Shfrytëzoj rastin gjithashtu të urojë të gjithë anëtarët e besimit islam për Fitër Bajramin, duke i uruar që t’i kalojnë këto ditë në lumturi, gëzimë dhe prosperitetë të vërtetë familjar, tha Gegaj.

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!