Deçiqi triumfon në transfertë ndaj Zetës

0

Lojtarët e Deçiqit mundën Zetën 0:2, në raundin e 4-të të Telekom Ligës së Parë.

Deçiqi triumfojë me golat e Angjello Rudoviq nga një goditje e lirë në pjesën e parë dhe Ognjen Rolloviq në fund të takimit.

Pas kësaj fitore Deçiqi është në vendin e dytë në tabelë me dy pikë më pak se lideri Podgorica./Malësia.ME/

error: Të drejtat e rezervuara !!