Rrëfehet Gjyste Vulaj (Video)

Këngëtarja e mirënjohur Gjystë Vulaj, e ftuar të premten mbrëma në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës ka ka folur për herë të parë për seksin, familjen dhe karrierën.

E martuar që 16 vjec, Gjystja ‘betohet’ se burri i saj, Sokoli, është i vetmi mashkull që ka kryer marrëdhënie seksuale. Gjithësesi ajo shprehet se do ta falte bashkëshortin nëse ai do ta tradhëtonte.

Ndërsa thekson se në momente të caktuara, ka menduar ta tradhëtonte Sokolin, kur ka dyshuar tek ai, me të parin mashkull që do i dilte përpara.

Martesa 22 – vjecare e këngëtares dhe fëmijët, sipas saj, i kanë ulur disi intensitetin e jetës seksuale.

Gjatë intervistës ajo zgjodhi Sali Berishën si politikanin më seksi në ndërshqiptari. /Telegrafi/

Shperndaje