Camaj emërohet zv.drejtor gjeneral i Postës së Malit të Zi

Gjergj Camaj nga radhët e koalicionit “Shqiptarët e vendosur” (Forca,UDSH,ASH) është emërua në vendin e zëvendës drejtorit gjeneral të Postës së Malit të Zi.

Camaj është jurist i diplomuar dhe kryetarë i Alternativës Shqiptare.

Poashtu zv/kryetari i ASH Nik Gjeloshaj është emërur sekretar shtetëror pranë Ministrisë së Administrimit Publik./Malësia.ME/

 

Shperndaje
error: Të drejtat e rezervuara !!